Teiraukitės: el. paštu. info@biovata.lt
Mob: +37062226522

TermoPOR

Sienos niekada nebus šiltos, jei jose bus palikti tušti oro tarpai. Tokie tarpai traukia iš patalpų šilumą kaip kaminas.

Vokiškos, sertifikuotos TermoPOR termoputos niekada neaukojo kokybės vardan didesnio pelno. TermoPOR  niekada nenaudojo nekokybiškų termoputų gamybos komponentų, nekokybiškos įrangos. Mūsų garbės reikalas Jūsų namo sienas kokybiškai apšiltinti vieną kartą ir visiems laikams!

Sienose esančių oro tarpų užpildymas skystomis porėtomis medžiagomis (termoputomis) yra nors jau ir nenaujas, bet pažangus šiltinimo būdas, leidžiantis išvengti trūkumų būdingų birioms medžiagoms.

Rinkoje yra nemaža pasiūla termoputų, bet ne visos jos yra sukurtos būtent sienose esančių oro tarpų užpildymui ir ne visos atitinka aukščiau išvardintus reikalavimus.

Termoputų kokybės gali neatspindėti ir tai, kad įmonė šias paslaugas atlieka jau daugelį metų ir naudoja kokybiškas medžiagas ir gerą technologiją. Juk termoputas gamina darbuotojai tiesiai objekte, todėj galutinė šiltinimo kokybė ir ilgaamžiškumas labiausiai priklauso nuo darbuotojų patirties ir sąžiningumo.

 

Sužinoti daugiau ››

Sertifikatai

 
Ačiū! Jūsų užklausa sėkmingai išsiųsta.
Kažkas blogai! Bandykite dar kartą arba susisiekite su mumis el. paštu info@biovata.lt.