Teiraukitės: el. paštu. info@biovata.lt
Mob: +37062226522

BIOVATA


Kaip galite sumažinti išlaidas būsto šildymui net iki 85%?

Mokėkite mažiau - vos iki 0,29 Eur/m2

Norite sandariai apšildyti savo namą?

Sužinokite daugiau apie BIOVATĄ – naujausią sandaraus šiltinimo medžiagą, garantuojančią pilną apšiltintų konstrukcijų sandarumą ir puikią šiluminę varžą. Šiltinimas BIOVATA užtikrina, kad bus užsandarinti visi plyšiai, iš namo neišeis šiltas oras ir neįeis šaltas. Pamatykite, kaip paprastai galite pasinaudoti naujausiomis technologijomis ir jų dėka greičiau apšiltinti įvairaus tipo pastatus bei gyventi pigiau.

Mūsų kompanija Lietuvos gyventojams siūlo naujos kartos pastatų šiltinimo technologiją poliuretano putomis. Tai visiškai naujas požiūris į pastatų termoizoliavimo technologijas ir galimybes. Priklausomai nuo pastato tipo, paskirties ir konstrukcinių mazgų naudojame atvirų porų BIOVATĄ ir uždarų porų poliuretanines putas.

Atvirų porų putos (mažo tankio) yra lengvos, kvėpuojančios, ekologiškos, minkšos bei ilgaamžės. Uždarų porų – vidutinio tankio, nepralaidžios vandeniui, mažiau elastingos, daugiau naudojamos betoniniam paviršių šiltinimui (pamatams, stogams iš lauko pusės).

Kaip žinoti, ar tai tikrai tinka Jums?

Jus žavi gyventi energiškai efektyviame name.

Rūpinatės savo šeimos gerove ir siekiate sukurti kuo saugesnius namus.

Jums aktualu, kad apšiltinimo darbai būtų atlikti kokybiškai ir greitai.

Jums aktualu, kaip sutaupyti šildymui net iki 85%.

Domina medžiagos, kurios yra patvarios ir ilgaamžės.

Jei nors kelios iš aukščiau pateiktų savybių Jums pasirodė priimtinos, tuomet atradote puslapį, kuris yra naudingas Jums pradedant planuoti pastato apšildinimą. Jau daugiau nei dešimt metų kompanija gaminanti BIOVATĄ, naudodamasi pažangiausiais technologiniais sprendimais ir priemonėmis tiria ir tobulina įvairių pastatų sistemų komponentus bei apšildinimo galimybes rinkoje. IR TAU JAU LIETUVOJE!

Kodėl verta rinktis BIOVATĄ?

SANDARUMAS – dėl šios savybės sulaikoma didžioji dalis iš patalpų išeinančios šilumos. BIOVATA prilimpa prie visų šiltinamų paviršių, užpildo visus nesandarumus ir sudaro sandarų ir šiltą sluoksnį, saugantį pastatą ne tik nuo šilto oro nutekėjimo per konstrukcijas, bet ir nuo šilumos netekimo dėl kondukcijos. Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos (LŠTA) prezidento Vytauto Stasiūno pateiktais duomenimis, Lietuvoje kasmet daugiau nei 1 milijardas litų išleidžiama į orą dėl nesandarių ir neapšiltintų senos statybos namų.

PINIGŲ TAUPYMAS – BIOVATOS technologijos pagalba apšiltinus pastatą, užtikrinamas apšiltintų konstrukcijų sandarumas ir puiki šiluminė varža, todėl namuose tampa žymiai šilčiau, o šildyti reikia mažiau. Teisingai sandariai apšiltinus namą, šildymo išlaidos gali nesiekti net 0,29 EUR/m² per mėnesį.

EFEKTYVUMAS – plonesnis BIOVATOS sluoksnis taupo žymiai daugiau šilumos, negu dvigubai storesnis kitų šiltinimo medžiagų sluoksnis. Jau 5 cm BIOVATOS sluoksnis neišleidžia iš patalpų šilto ir neįleidžia šalto oro.Tai patvirtina Amerikos kompanijos “Architectural Energy Corporation” atliktų šilumos taupymo efektyvumo priklausomybės nuo BIOVATOS sluoksnio storio tyrimų rezultatai:

lentele_didele

 

BIOVATOS šilumos laidumo koeficientas λ = 0,034 W/mK . Šiuo metu galiojantis statybos techninis reglamentas reikalauja, kad stogo šiluminė varža būtų ne mažesnė už 6,24 m²K/W, išorinių sienų – ne mažesnė už 5,25 m²K/W, o grindų – ne mažesnė už 4,54 m²K/W. Kaip rodo tyrimų rezultatai, didelių šilto oro kiekių praėjimo per konstrukcijas sustabdymas turi kur kas didesnę įtaką šilumos nuostolių mažinimui patalpose, negu šiluminės varžos didinimas. Be to, storinant BIOVATOS sluoksnį iki tokių varžų, šilumos taupymo efektyvumas beveik nedidėja (įsitikinkite, išanalizavę aukščiau pateikto tyrimo rezultatus). Todėl efektyviam šilumos taupymui patalpose sienas ir grindis rekomenduojama šiltinti 10 cm, o lubas – 15 cm BIOVATOS sluoksniu.

DARBO PAPRASTUMAS. Šiltinant BIOVATA, nereikia specialiai paruošti šiltinamų paviršių, paviršiai gali būti šlapi ar net surūdiję. Nereikia jokių izoliacinių ar apsauginių plėvelių (išskyrus specifines padidinto drėgnumo patalpas pvz. pirtis, baseinus, skalbyklas). Per vieną valandą gali būti apšiltinama 50–100 m² paviršiaus (apšiltinamos net sunkiai pasiekiamos vietos), o prie apšiltintų paviršių iš karto galima tvirtinti apdailos medžiagas.

EKOLOGIŠKUMAS. BIOVATA pripažinta viena ekologiškiausių šiltinimo medžiagų. Ji ne tik neturi jokių žalingų sudedamųjų komponentų ir neteršia aplinkos, bet ir nedulka, nepelija ir nepūva. Astma sergančių žmonių asociacijos ši medžiaga pripažinta kaip ekologiškiausia ir tinkamiausia gyvenamiesiems namams šiltinti.

ILGAAMŽIŠKUMAS.  BIOVATA yra absoliučiai stabili, nieko į aplinką neišskirianti ir savo struktūros nekeičianti medžiaga. Ji nepelija, nedulka, nepūva, yra visiškai neutrali žmogaus organizmo atžvilgiu. BIOVATA yra minkšta ir elastinga medžiaga, todėl graužikams ją suardyti yra sunku, ir jie šioje medžiagoje negyvena.

GARANTIJOS. Apšiltinus pastatus BIOVATA, išduodamas garantijos sertifikatas, kuriame 20-iai metų garantuojamas ne tik BIOVATOS ilgaamžiškumas ir atliktų darbų kokybė, bet ir ilgalaikis apšiltintų konstrukcijų sandarumas

Mūsų istorija

Biovata pristatė poliuretano putas tarptautinėse parodose Lenkijoje, Latvijoje, Rusijoje ir Čekijoje: 

2014 m. kovo 11-14 d. tarptautinėje parodoje,,Budma 2014“ Poznanėje (Lenkija);
2014 m. kovo 13-16 d. tarptautinėje parodoje ,,Būstas I“ Rygoje (Latvija);
2014 m. balandžio 1-4 d. tarptautinėje parodoje ,,MOSBUILD 2014“ Maskvoje (Rusija);
2014 m. spalio 16-19 d. tarptautinėje parodoje ,,Būstas II“ Rygoje (Latvija);
2015 m. kovo 10-13 d. tarptautinėje parodoje ,,Budma 2015“ Poznanėje (Lenkijoje);
2015 m. rugsėjo 15-19 d. tarptautinėje parodoje ,,For Arch International Building Fair“ Prahoje (Čekijoje);

Šiose tarptautinėse parodose Biovata pristatė savo prekinį ženklą. Čia dalyvavo daugiau nei 16000 dalyvių iš 120 šalių. Parodų metu surinkta informacija apie rinkos tendencijas leidžia taikyti efektyviausią marketingo strategiją plečiant eksportą, įgytos žinios apie sėkmingai konkurentų taikomas technologijas, rinkos tendencijas ir poreikius, leidžia atitinkamai įvertinti Biovata gaminamą produkciją, ją tobulinti, siekiant didinti gaminamų poliuretano putų kokybę bei veiklos produktyvumą, skatinti pardavimus. Parodose užmegzti kontaktai, rastos naujos eksporto nišos, o tai leis įmonei koncentruotis ties patraukliausia produkcijos dalimi, sudarys sąlygas įmonės konkurencingumo didėjimui, pardavimo apimčių į ES šalių ir ne tik rinkas augimui.

Tarptautinėse parodose ,,Budma 2014“, ,,Būstas I“, ,,MOSBUILD 2014“, ,,Būstas II“, ,,Budma 2015“, ,,For Arch International Building Fair“ Biovata dalyvavo įgyvendindama projektą Biovata gaminių pristatymas užsienio rinkose“ (VP2-2.1-ŪM-04-K-04-143) pagal Lietuvos 2007–2013 metų Europos Sąjungos struktūrinės paramos panaudojimo strategijos Ekonomikos augimo veiksmų programos 2 prioriteto „Verslo produktyvumo didinimas ir aplinkos verslui gerinimas“ priemonę „Naujos galimybės“. Projektui skirta paramos lėšų suma – 61210,61 Eur. Projektas finansuotas iš Europos regioninės plėtros fondo.

 • PIRMAS ETAPAS
  Pateikite savo namo projektą, mums pakaks tik architektūrinės dalies;
 • ANTRAS ETAPAS
  Atliekame testavimus;
 • TREČIAS ETAPAS
  Pateikite pageidavimus;
 • KETVIRTAS ETAPAS
  Mes pateikiame darbų sąmatą;
 • PENKTAS ETAPAS
  Pasirašome sutartį ir pradedame darbus;

Jei vis dar negalite apsispręsti, susisiekite su mumis. Atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus ir suteiksime konsultaciją.
Nedvejokite, padarykite tai jau dabar. Laukiame Jūsų skambučio.

Spauskite čia ir susisiekite

Kontaktai ››