Teiraukitės: el. paštu. info@biovata.lt
Mob: +37062226522

Apie mus

Biovata – veržlaus ir energingo jaunimo bei patyrusių statybos specialistų komanda. Įmonės tikslas išvystyti novatorišką, greitą, patikimą ir svarbiausia – energetiškai  sandarią šiltinimo technologiją Lietuvos individualių namų bei įvairaus tipo sandėliavimo patalpų šiltinimo rinkoje.

Taip pat įmonė intensyviai vykdo prekybą aukštos kokybės šiltinimo medžiagomis: atvirų ir uždarų porų BIOVATA, Vokiška, sertefikuota TermoPOR puta ir HANNO izoloacine medžiaga skirta sandarinimui.  Nors daugiau orientuojamės į individualių klientų užsakymus, niekada nepaliekame ir stambių gen. rangovinių statybos kompanijų, statybų projektavimo įmonių bei potencialių investuotojų.

Teikiame gyvenamųjų ir negyvenamųjų namų šiltinimo, bei prekybos šiltinimo medžiagomis paslaugas. Kadangi esame tiesioginiai medžiagų importuotojai, galime pasiūlyti aukštos kokybės medžiagas patraukliomis kainomis. Biovata, šiltina namus naudodamiesi vienu iš pažangiausių šiltinimo būdų. Mūsų namai yra itin šilti, ergonomiški ir ekonomiškai labai efektyvūs.

 
Ačiū! Jūsų užklausa sėkmingai išsiųsta.
Kažkas blogai! Bandykite dar kartą arba susisiekite su mumis el. paštu info@biovata.lt.